O našej firme

O našej firme

Výstavba hotových pomníkov a náhrobkov

Naša rodinná firma vznikla v r. 1991 pokračovaním praxe v kamenosochárstve, kde som robil od r. 1983. Orientuje sa predovšetkým na komplexné dodávky kamenárskych prác a diel v oblasti cintorínskej architektúry a zákazkového kamenárstva. Naša činnosť zahŕňa zhotovenie kompletných hrobiek, pomníkov a doplnkov predovšetkým z prírodného kameňa – žuly. Krédom kamenárstva Wolf je vysoká kvalita za veľmi prijateľnú cenu, v ktorej je zahrnutý návrh diela, výroba, doprava, montáž a záruka v dĺžke primeranej typu použitého materiálu - kameňa.

S úctou sa snažíme vykonávať našu prácu. Za tento uplynutý čas sme sa naučili mnohým veciam. Vieme remeselne zručne zhotoviť miesto pre posledný odpočinok Vašich blízkych. Naša internetová stránka je jednoduchá bez zbytočných slov navyše.

 

Rekonštrukcie starých pomníkov

Na objednávku a podľa Vašich predstáv je naša firma schopná realizovať rekonštrukciu starších hrobov, do čoho patrí odvoz starého pomníka na skládku a nové nápisné dosky, ktorých trvácnosť je daná žulovým materiálom (pozri foto).

 

Región pôsobnosti

Naša pôsobnosť siaha do oblastí regiónov celého SLovenska.